Kargo ve Gönderileriniz

EP, yurtiçi veya yurtdışına göndermek istediğiniz gönderilerinizin hazırlanma aşamasına eşlik ederek, ürünlerinizi alıcılarınıza/son kullanıcılarınıza en hızlı, güvenli ve uygun maliyette göndermenizi taahhüt eder. Bu süreçlerin tamamını takip ederek gerekli olduğunda müdahale edilmesine olanak sağlayan bir sistemdir.

EP sistem çatısı altında Ulusal ve Uluslararası platformlarda faaliyet gösteren bir çok lojistik endüstri profesyoneli faaliyet göstermektedir.

EP sistem; sektörün önde gelen global şirketleri olduğu gibi, lokal bir bölgede dağıtım yapabilen butik firmaları da içinde barındırır . EP çözüm ortaklarının hizmet kalitesini eşit oranda müşterilerine aktarmalarını sağlar.

EP, sizlerin belirlediği proje gerekliliklerine  göre hacim, hız, maliyet ve kalite performans taleplerinizi ölçerek, en uygun dağıtım çözüm ortağı ile gönderilerinizin alıcılarına ulaşmalarını sağlar.

EP sistemini öne çıkaran bir özelliği de , aynı bölgeye çalışan bir çok profesyonel ile ortaklığı bulunduğu için; kapasite ölçümü, teslim performansı ve maliyet kalemlerinde sizlere alternatifler sunabilecek yenilenebilen güncel çözüm önerilerine sahiptir.

Tüm çözüm ortaklarımız sistemimize tamamıyla uyumludur, mevcutta kullanmış olduğunuz otomasyonlarınıza ve/veya yazılımlarınıza entegre olduğumuzda sizler de artık bu yenilikçi teknolojinin bir parçası olarak, tüm gönderilerinizin her aşamasını sizlere tanımladığımız kurumsal platformunuzdan takip edebiliyorsunuz. Böylelikle kullandığınız yazılıma dahil olduğumuz için tüm taşıma süreçlerimizi sizlere aktarabiliyoruz.

footer_logo

© Copyright 2023. Tüm Hakları Saklıdır.