Hakkımızda

EP olarak, değişen ve gelişen ticaretin bugün ihtiyaç duyduğu ve yarın ihtiyaç duyacağı sistemleri kurgulayıp, yönetip, bunu yaparken de geleceğin iş modellerini öngörerek tasarladığımız çözümlerimizle lojistikte sektöründe profesyonel çözüm ortağı olmayı amaçladık. (Easy Partner)

EP,  sizlerin gereksinimlerini en iyi şekilde analiz edip; ihtiyaç, beğeni ve beklentilerini temel alarak ihtiyaç duyulan hizmetleri, entegre bir şekilde sunarak, özel çözümler üretebiliyor.

Teknolojimizi ve  ayrıcalıklı hizmetlerimizi sizlerle paylaşmayı, iş yükünüzü azaltıp lojistik hizmetlerinizi daha kaliteli hale getirebilmeyi hedefliyoruz.

Yurtiçinde 81 il, Yurtdışında 250 ülkeye gönderilerinizi en hızlı, en uygun, en doğru şekilde ulaştırıyoruz. Gönderilerinizi tek tek takip ediyor aynı zamanda size özel panelimiz üzerinden gönderilerinizin her konumunu gösteriyor, durumları konusunda bilgi veriyoruz.

Taşımacılık ve lojistik sektörüne farklı bakış açımızı, inovatif yaklaşım ile geliştirdiğimiz teknolojimizle birleştirerek sizlere bir çok alanda ihtiyacınız olabilecek taşımacılık ve lojistik hizmetlerini kompakt olarak sunmaktayız.

footer_logo

© Copyright 2023. Tüm Hakları Saklıdır.